Odnowa biologiczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Raczyński   
czwartek, 26 marca 2009 21:43

Zapraszamy wszystkich chętnych na odnowę biologiczną.  

 

Stres dnia codziennego, pośpiech i napięcie w jakim przyszło nam żyć, niekorzystnie wpływa na nasz system nerwowy i pośrednio na funkcjonowanie całego organizmu.W trosce o zdrowie obecne i jesień życia bez chorób i dolegliwości proponujemy Państwu rewelacyjne zabiegi, z zastosowaniem najnowocześniejszej na świecie aparatury, uwalniającej nas od napięcia, poprawiającego sylwetkę, przywracające zaburzoną przez męczącą codzienność harmonię ciała i umysłu.

OTYŁOŚĆ Zbyt duża tusza, a tym bardziej otyłość są w dzisiejszych czasach zjawiskiem dość powszechnym i poniekąd wynikiem naszej rozwiniętej cywilizacji. Otyłości nie spotykamy w królestwie zwierząt żyjących w środowisku naturalnym, ani też wśród społeczeństw prymitywnych. Paradoksem jest to, że nadwaga i otyłość dotyczy głównie społeczeństw najbardziej rozwiniętych i najbogatszych grup społecznych. Otyłość jest obecnie traktowana jako duże niebezpieczeństwo i ryzyko wielu chorób, jak również jest pewną wadą natury estetycznej. Nie można zrzucać winy za swoją nadwagę na czynniki genetyczne i warunki życiowe, trzeba z pełną świadomością dotrzeć do psychicznych przyczyn otyłości i wziąć pełną odpowiedzialność za swoją sylwetkę i zdrowie w swoje własne ręce !!! Oprócz zmiany trybu życia i sposobu jedzenia (wcale nie trzeba się głodzić) proponujemy Państwu zabiegi wspomagające i w znacznej mierze zmniejszające ilość tkanki tłuszczowej.

WaDiT zabiegi poprawiające przemianę materii podnoszące zapotrzebowanie energii w pracujących mięśniach, likwidujące nadmierną ilość płynów w tkankach. Metoda WaDiT polega na wytwarzaniu za pomocą zmiennych pól elektromagnetycznych dźwięków wysokiej częstotliwości, w sposób naturalny oddziaływujących na organizm. Stosowany w tym celu prąd elektryczny służy tylko i wyłącznie do transferu drgań do ciała pacjenta. Organizm pacjenta jest przy tym fizjologicznie i biochemicznie stymulowany dźwiękami leżącymi pomiędzy 4400 Hz a 12300 Hz zgodnie ze znaną na świecie i chronioną patentem zasadą stymulacji horyzontalnej „ho Sti”. Zastosowanie skanera wyzwala w płaszczyźnie komórkowej i makromolekularnej zjawisko rezonansu, które prowadzi do zaskakująco pozytywnych terapeutycznych wyników. Oprócz działania odchudzającego (efekty po kilku zabiegach) metoda ta ma zastosowanie w wielu jednostkach chorobowych nawet tam, gdzie inne metody leczenia zawiodły.

HYDROMASAŻ – wspaniałe połączenie działania wody i masażu. Urządzenie wyposażone w cztery niezależne systemy masażu wodnego oraz wodno-powietrznego. Automatyczny system sterujący, zapewniający niezależną regulację temperatury, płynną regulację siły masażu pozwala na skuteczne i głębokie masowanie tkanki tłuszczowej w miejscach, które pacjent sam wybierze za najistotniejsze. Woda utrzymywana jest w czystości dzięki zastosowaniu systemu całodobowej filtracji i ozonowania. Podświetlana woda stwarza nastrój i pozwala na całkowite odprężenie.

 

 

Wanna do hydromasażu

 

 

KAPSUŁA – to urządzenie, w którym znalazła zastosowanie terapia wieloczynnikowa. Urządzenie doprowadza do idealnej harmonii fizycznego i psychicznego samopoczucia. Stymuluje i wzbogaca zmysł dotyku, powonienia wzroku i słuchu. Doświadczasz niezwykłego wyciszenia, a umysł Twój osiąga większą sprawność. Poczucie odmłodzenia, relaks umysłowy i poprawa kondycji zostały połączone, tak by każdy poczuł się zdrowszym i piękniejszym. Jednym z zastosowań alphamassagu jest odchudzanie z dodatkowo uruchomioną sauną suchą oraz zestawem olejków aromatycznych ( skład ich jest chroniony patentem), które wpływają na otwieranie się porów skóry oraz przyspieszenie przemiany materii i likwidację nadmiernie rozwiniętej tkanki tłuszczowej.

 

Kapsuła do alphamasażu

 			        ZAPRASZAMY !!!

Poprawiony: niedziela, 30 maja 2010 20:50