Odnowa biologiczna Drukuj Email

Zapraszamy wszystkich chętnych na odnowę biologiczną.

 

Stres dnia codziennego, pośpiech i napięcie w jakim przyszło nam żyć, niekorzystnie wpływa na nasz system nerwowy i pośrednio na funkcjonowanie całego organizmu.W trosce o zdrowie obecne i jesień życia bez chorób i dolegliwości proponujemy Państwu rewelacyjne zabiegi, z zastosowaniem najnowocześniejszej na świecie aparatury, uwalniającej nas od napięcia, poprawiającego sylwetkę, przywracające zaburzoną przez męczącą codzienność harmonię ciała i umysłu.

OTYŁOŚĆ Zbyt duża tusza, a tym bardziej otyłość są w dzisiejszych czasach zjawiskiem dość powszechnym i poniekąd wynikiem naszej rozwiniętej cywilizacji. Otyłości nie spotykamy w królestwie zwierząt żyjących w środowisku naturalnym, ani też wśród społeczeństw prymitywnych. Paradoksem jest to, że nadwaga i otyłość dotyczy głównie społeczeństw najbardziej rozwiniętych i najbogatszych grup społecznych. Otyłość jest obecnie traktowana jako duże niebezpieczeństwo i ryzyko wielu chorób, jak również jest pewną wadą natury estetycznej. Nie można zrzucać winy za swoją nadwagę na czynniki genetyczne i warunki życiowe, trzeba z pełną świadomością dotrzeć do psychicznych przyczyn otyłości i wziąć pełną odpowiedzialność za swoją sylwetkę i zdrowie w swoje własne ręce !!! Oprócz zmiany trybu życia i sposobu jedzenia (wcale nie trzeba się głodzić) proponujemy Państwu zabiegi wspomagające i w znacznej mierze zmniejszające ilość tkanki tłuszczowej.

WaDiT zabiegi poprawiające przemianę materii podnoszące zapotrzebowanie energii w pracujących mięśniach, likwidujące nadmierną ilość płynów w tkankach. Metoda WaDiT polega na wytwarzaniu za pomocą zmiennych pól elektromagnetycznych dźwięków wysokiej częstotliwości, w sposób naturalny oddziaływujących na organizm. Stosowany w tym celu prąd elektryczny służy tylko i wyłącznie do transferu drgań do ciała pacjenta. Organizm pacjenta jest przy tym fizjologicznie i biochemicznie stymulowany dźwiękami leżącymi pomiędzy 4400 Hz a 12300 Hz zgodnie ze znaną na świecie i chronioną patentem zasadą stymulacji horyzontalnej „ho Sti”. Zastosowanie skanera wyzwala w płaszczyźnie komórkowej i makromolekularnej zjawisko rezonansu, które prowadzi do zaskakująco pozytywnych terapeutycznych wyników. Oprócz działania odchudzającego (efekty po kilku zabiegach) metoda ta ma zastosowanie w wielu jednostkach chorobowych nawet tam, gdzie inne metody leczenia zawiodły.

żenie.

 

 

			        ZAPRASZAMY !!!